Rolety2017-10-31T10:45:28+01:00

Rolety

Rolety OKNOPLAST łącząc się z oknami tej samej marki tworzą idealne połączenie, które zredukuje największy hałas, zabezpieczy dom przed przegrzaniem oraz podniesie poziom jego bezpieczeństwa.

ROLETY

Chcesz, żeby zakupione rolety zapewniły Twojemu domowi bezpieczeństwo, jakość i styl? Z roletami OKNOPLAST to możliwe, bo wszystkie powstają na bazie najbardziej trwałych materiałów i przy wykorzystaniu nowoczesnych elementów zabezpieczających. Do tego, ich stylowy design zachwyca najlepszych projektantów.

Rolety LUNA

Rolety Luna doskonale zaopiekują się parametrem izolacyjności cieplnej Twojego domu. Wszystko za pomocą niezawodnej szczelności wynikającej z ich dopracowanej konstrukcji oraz udoskonalonego sposobu montażu, przeprowadzanego w całości po zewnętrznej stronie okien, na profilu będącym jednocześnie ich przedłużeniem. Dzięki tym zabiegom, rolety doskonale chronią dom, sprawiając, że przebywanie w nim stanie się jaszcze przyjemniejsze i jeszcze bardziej komfortowe.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Szukasz rolet skupionych przede wszystkim na designie? To właśnie rolety Sol Evolution są odzwierciedleniem światowych trendów, które dobrze przemyślane przez naszych projektantów, doskonale sprawdzają się w polskich realiach architektonicznych. W ich przypadku zachwyca już sama obudowa, która stworzona na bazie wysokogatunkowego aluminium emanuje elegancją i pięknem. Dodatkowo, umożliwiamy Ci wybór najbardziej odpowiadającego Ci koloru spośród naszej palety barw. Niezależnie od tego, na który z nich się zdecydujesz, wiedz, że rolety Sol Evolution zapewnią Twojemu domowi styl, który wyróżni go na tle reszty osiedlowych posiadłości.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Zbyt duże nasłonecznienie wnętrza domu też nie jest komfortowe. Chcesz to zmienić i zacząć kontrolować ilość promieni słonecznych w Twoim domu? W kontroli światła pomogą Ci rolety Sol. W nich możesz dopatrywać się trwałego, szczelnego pancerza wykonanego w całości z wysokogatunkowego aluminium. Dodatkowo, dzięki sposobowi montażu, wykorzystującemu przestrzeń między oknem a ścianą domu, rolety zapewniają doskonałą szczelność. Roletom Sol wartości dodaje również fakt, że można obsługiwać je na dwa różne sposoby – przewodowy, wykorzystujący przycisk umieszczony niedaleko pancerza oraz bezprzewodowy, oparty na działaniu pilota.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety Terra są dowodem na to, że stosunkowo niewielki element całego domowego zabudowania może pozytywnie wpłynąć na parametry bezpieczeństwa całego domu. Rolety Terra są bowiem produktem, przy produkcji którego skorzystaliśmy nie tylko z w pełni autorskiego projektu, ale też z najlepszych i najbardziej trwałych i odpornych materiałów. Bezpieczeństwo całego domu wzrasta również dzięki sposobowi, w jaki przeprowadza się montaż rolet Terra – wypełniając dokładnie wnękę między oknami a ścianą domu. Dzięki temu, i dodatkowym walorom estetycznym – rolety Terra to również światowej klasy design, nasz produkt świetnie sprawdzi się w każdym domu, jeszcze bardziej zwiększając bezpieczeństwo domowników.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu