Drzwi tarasowe2017-10-31T10:43:50+01:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to absolutna wolność architektoniczna wynikająca z wykorzystania tylko i wyłącznie własnych, oryginalnych projektów. Nasz styl to maksymalne przeszklenia, bezpieczeństwo, użyteczność, smukłe ramy i dbałość o najwyższe parametry cieplne.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST są trwałe, bezpieczne, oryginalne i wygodne w korzystaniu. Na ich korzyść przemawiają duże przeszklenia i szerokie wyjścia doskonale wykorzystujące dostępną przestrzeń Twojego domu. Które drzwi tarasowe będą pasować do Ciebie? Przejrzyj naszą ofertę i wybierz taki model, który spełni Twoje oczekiwania.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium świetnie czują się w domach o dużej przestrzeni. Dlaczego? Ponieważ tylko w takich mogą najszerzej rozwijają swoje skrzydła, oferując wyjście osiągające nawet do 6,5 m szerokości. To rozmiar, który pozwoli na wygodne i ekskluzywne wyjście zarówno na taras, jak i do ogrodu. Rozmiar idzie w parze z ogromnymi przeszkleniami, które zapewnią Ci odpowiednią ilość zdrowego i naturalnego światła słonecznego. Dodatkowo, o komfort ich użytkowania zadba zamontowany w nich system uchylno-przesuwny, który zapewnia lekkość działania i minimalny nakład sił do ich otwierania. Drzwi tarasowe HST Premium doskonale skomponują się z każdym rodzajem okien OKNOPLAST oferując idealny zestaw wyjściowy i okienny.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Jesteś właścicielem domku jednorodzinnego i szukasz drzwi, które umożliwią Ci wygodne i przede wszystkim ładne wyjście na piękny taras lub do kwiecistego ogrodu? Przedstawiamy Ci drzwi tarasowe HST. Co je cechuje? To w nich zamontowaliśmy konstrukcję umożliwiającą osiągnięcie wyjścia w ekstremalnym punkcie wynoszący aż 2,9 m. Do tego maksymalna powierzchnia szyb oznaczająca jeszcze więcej światła. Do tego, ich działanie oparte jest na nowoczesnym systemie, który wymaga jeszcze mniejszego nakładu sił niż ma się to w przypadku standardowych drzwi tarasowych. Drzwi tarasowe HST to doskonałość, która sprawdzi się w każdym domu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Jeszcze bardziej optymalne wykorzystanie przestrzeni dostępnej w Twoim domu? W tym najlepiej sprawdzą się drzwi tarasowe PSK. Ten model to udoskonalony system uchylno-przesuwny sprawiający, że drzwi nawet w pozycji otwartej zajmują bardzo mało miejsca. Do tego oferują wyjście, które może osiągnąć szerokość aż 1,6 m. Sprawdzą się przy tym zarówno jako wyjście do ogrodu, werandy, jak i tarasu. Drzwi tarasowe PSK to również szereg drobnych elementów, poprawiających całą ich jakość – nowoczesne uszczelnienia, symetryczne, eleganckie klamki i okucia. Obawiasz się, że metraż Twojego domu nie podoła zamontowaniu drzwi tarasowych? PSK na pewno się sprawdzą.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

PSK Atrium to minimalizm i piękno prostych form. Idealnie sprawdzą się w przypadku modnych wnętrz skandynawskich, potęgując ogólny design Twojego domu. Znajdziesz w nich duże przeszklenia umieszczone w wąskich, jasnych i kształtnych ramach. W ten sposób drzwi tarasowe PSK Atrium nadają wnętrzom świeżości nie tylko za sprawą większej ilości światła, ale również samego koloru w jakim została stworzona cała konstrukcja. To produkt, który mimo dużej powierzchni, jaką zajmuje, nie zwiększa strat cieplnych całego domu, a wręcz odwrotnie – zmniejsza je dzięki umieszczonym w nich, nowoczesnym uszczelnieniom. Warto zaufać temu modelowi, który choć niepozorny, doskonale sprawdza się w absolutnie każdych warunkach.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu